Relacje z wystaw - Podlaski Związek Hodowców Królików Rasowych i Drobiu Ozdobnego




Przejdź do treści

Menu główne:


Godzina:

 W tym miejscu prezentujemy artykuły, fotorelacje oraz galerie dotyczące naszago związku oraz wystaw. 

 Galeria podlaskiego związku hodowców królików rasowych

    Wybierz rok utworzenia galerii/artykułu: 2016 2017 2018

    Liczba galerii/artykułów w bazie:1, Aktualny rok to: 2018

    Powrót do spisu artykułów i galerii


    Wybrana aktualnie galeria/artykuł to:

    Wystawa Szepietowo 2018

    Data utworzenia tej galerii/artykułu: 12.07.2018


    W dniach 22-24 czerwca 2018 odbyła się VI Ogólnopolska Wystawa Królików Rasowych w Szepietowie w ramach XXV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych .

     

           Komisja sędziowska w składzie: przewodniczący - Otulakowski Grzegorz , sędziowie: Wysokiński Stanisław, Lembowicz Jarosław, Draczka Bartłomiej, Koc Henryk, Mirecki Adam w dniu 22 czerwca 2018 oceniła 303  króliki w 39 rasach i odmianach barwnych zaprezentowanych przez 44 wystawców z Polski i 3 wystawców z Litwy.

     

    Tytuł Mistrza wystawy uzyskał Kruopis Rolandas w rasie Wiedeński Niebieski

     

     

    Tytuł Super Championa kolekcji K 4 w rasach dorosłych otrzymali :

     

    Rasy duże:

    • Belgijski Olbrzym Biały – Sadowski Roman

    Rasy średnie:

    • Nowozelandzki Biały - Szumigaj Grzegorz

    Rasy małe:

    • Jasnopopielaty – Koc Barbara i Henryk

     

    Tytuł championa uzyskali

    W rasach dużych:

    1. Belgijski Olbrzym Biały – Sadowski Roman

    2. Belgijski Olbrzym Szary – Zęgota Józef

    3. Olbrzym Srokacz Niebieski – Grzeszczuk Robert

    4. Francuski Baran Niebieski – Koc Barbara i Henryk

    5. Francuski Baran Niebieski srokacz – Lęgas Jarosław

    6. Francuski Baran Szary – Gołąbiecki Zdzisław

     

    W rasach średnich:

    1. Wielki Jasnosrebrzysty – Kubacz Michał

    2. Nowozelandzki Biały – Szumigaj Grzegorz

    3. Nowozelandzki Czerwony – Małek Tadeusz

    4. Wiedeński Niebieski – Bałabuch Daniel

    5. Kalifornijski Czarny – Polak Andrzej

    6. Srokacz Czeski – Gałkiewicz Bogdan

    7. Hawana – Krukowski Sławomir

    8. Castorex – Tenderenda Jan

    9. Rex Niebiesko Szary – Łapiński Marian

     

    W rasach małych:

    1. Jasnopopielaty – Koc Barbara i Henryk

    2. Deilenar – Polak Andrzej

    3. Podpalany Czarny - Mackiewicz Kazimierz

     

     

     

    W rasie karzełek:

    1. Hermelin Czerwonooki – Piotrowski Paweł

    2. Karzełek Hawana – Bałabuch Daniel

     

     

    Tytuł v-ce championa uzyskali :

     

    W rasach dużych:

    1. Belgijski Olbrzym Biały – Kania Arkadiusz
    2. Belgijski Olbrzym Szary – Koc Barbara i Henryk
    3. Olbrzym Srokacz Niebieski – Gardecki Tadeusz
    4. Francuski Baran Niebieski – Męczyński Dariusz
    5. Francuski Baran Szary – Polak Andrzej

     

    W rasach średnich:

    1. Nowozelandzki Biały – Szumigaj Grzegorz
    2. Nowozelandzki Czerwony – Kozikowski Karol
    3. Wiedeński Niebieski - Gardecki Tadeusz
    4. Kalifornijski Czarny – Gołąbiecki Zdzisław
    5. Hawana – Krukowski Sławomir
    6. Castorex – Tenderenda Jan

     

    W rasach małych:

    1. Jasnopopielaty – Koc Barbara i Henryk
    2. Deilenar – Polak Andrzej
    3. Podpalany Czarny - Krukowski Sławomir

    W rasie karzełek:

    1. Karzełek Hawana – Bałabuch Daniel

     

     

    Wyróżniona K4

    1. Nowozelandzki Biały - Koc Barbara i Henryk
    2. Nowozelandzki Biały - Widomski Ireneusz
    3. Wiedeński Niebieski - Bałabuch Daniel
    4. Hawana - Krukowski Sławomir
    5. Castorex - Tenderenda Jan
    6. Karzełek Hawana - Bałabuch Daniel

     

     

    Wyróżnienia

    1. Belgijski Olbrzym Biały - Grzybowski Henryk
    2. Belgijski Olbrzym Szary - Męczyński Dariusz
    3. Francuski Baran Szary - Koc Barbara i Henryk
    4. Francuski Baran Madagaskarowy - Możeika Vitalijus
    5. Wielki Jasnosrebrzysty - Kuczyński Piotr
    6. Nowozelandzki Biały - Koc Barbara i Henryk
    7. Nowozelandzki Biały - Łochnicki Łukasz
    8. Nowozelandzki Biały - Widomski Ireneusz
    9. Nowozelandzki Czerwony - Góźdź Marcin
    10. Rex Biały - Łapiński Marian
    11. Rex Pomarańczowy - Łuniewski Piotr
    12. Rex Szynszylowy - Gołąbiecki Zdzisław
    13. Rex Szynszylowy - Lisovskij Valerij
    14. Rex Dalmatyński Czarno Żółty - Łochnicki Łukasz
    15. Podpalany Czarny - Draczka Bartłomiej
    16. Podpalany Hawana - Wysokiński Stanisław
    17. Karzełek Castorex - Piotrowski Paweł

     

    ZWRMł - Zwycięzca w rasie (króliki młode)

    1. Belgijski Olbrzym Szynszylowy - Mazurek Jakub
    2. Francuski Baran Niebieski - Lęgas Jarosław
    3. Francuski Baran Niebieski srokacz - Wierzbicki Jan Wiktor
    4. Francuski Baran Szary - Polak Andrzej
    5. Wielki Jasnosrebrzysty - Kuczyński Piotr
    6. Nowozelandzki Biały - Modzelewski Arkadiusz
    7. Wiedeński Niebieski - Kruopis Rolandas
    8. Kalifornijski Czarny - Możeika Vitalijus

     

     

    DRÓB:

     

    ZWS - zwycięska stawka – stado

    1. Andrzejewski Adam - Czubatka Polska Miniaturowa

     

    ZWP - zwycięska stawka – para

    1. Andrzejewski Adam – Serama

     

    WS - wyróżniona stawka – stado

    1. Lechojda Maciej - Czubatka Polska Brodata
    2. Łapiński Marian – Brahma

     

    WS - wyróżniona stawka – para

    1. Andrzejewski Adam – Sebrytka
    2. Kozikowski Karol – Sebrytka
    3. Łapiński Marian - Hamburska



    Galeria/Artykuły (@2016) Autor: Adam Grabowski.
    Wszelkie prawa zastrzeżone

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego